Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eindhoven JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindhoven JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heeze JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nova JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sjinborn JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HOD JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oedenrode JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Son JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hopbel JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pelikaan JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heeze JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hopbel JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MA2 5 11 3 2 0 23 8 0
2 Mierlo MA2 4 10 3 1 0 17 9 0
3 Helmond MA2 4 7 2 1 1 19 9 0
4 HDL MA1 4 6 2 0 2 15 7 0
5 Oss MA3 4 3 1 0 3 5 11 0
6 Son MA2 5 3 1 0 4 7 21 0
7 MOP MA3 4 3 1 0 3 2 23 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MA8 5 15 5 0 0 32 4 0
2 Udenhout MA2 5 8 2 2 1 9 8 0
3 MEP MA4 5 7 2 1 2 7 7 0
4 Bommelerwaard MA3 5 6 2 0 3 9 9 0
5 Vlijmen MA3 5 6 2 0 3 8 19 0
6 Berkel-Enschot MA4 5 5 1 2 2 9 14 0
7 Were Di MA6 5 5 1 2 2 5 11 0
8 MOP MA4 5 4 1 1 3 4 11 0
  5e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drunen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tilburg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MEP MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MB12 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heesch MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MEP MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bommelerwaard MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommel MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geel-Zwart MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MC10 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOD MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hopbel MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mierlo MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuenen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oranje-Rood MC11 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rosmalen MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Venray MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HOCO MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenbeek MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goirle MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tilburg MD10 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOCO MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MEP MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eersel MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eindhoven MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOD MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Grave MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Mini's 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 6E2 
    1e klasse 
  Jongens 6E3 
    1e klasse 
  Jongens 6E4 
    1e klasse 
  Jongens 6E5 
    1e klasse 
  Jongens 6E6 
    1e klasse 
  Jongens 6E7 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E2 
    1e klasse 
  Jongens 8E3 
    1e klasse 
  Jongens 8E4 
    1e klasse 
  Jongens 8E5 
    1e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E3 
    1e klasse 
  Meisjes 6E4 
    1e klasse 
  Meisjes 6E5 
    1e klasse 
  Meisjes 6E6 
    1e klasse 
  Meisjes 6E7 
    1e klasse 
  Meisjes 6E8 
    1e klasse 
  Meisjes 6E9 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
    1e klasse 
  Meisjes 8E4 
    1e klasse 
  Meisjes 8E5 
    1e klasse 
Senioren 
  Dames Donderdag Veteranen 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD DM A 10 30 10 0 0 69 7 0
2 Warande DM A 12 30 10 0 2 61 14 0
3 Oss DM A 12 25 8 1 3 35 18 0
4 Berkel-Enschot DM A 11 22 6 4 1 24 17 0
5 Uden DM A 12 18 6 0 6 24 29 0
6 MOP DM A 12 18 6 0 6 19 37 0
7 Bommelerwaard DM A 12 8 2 2 8 12 36 0
8 Venlo DM A 12 7 2 1 9 5 40 0
9 Civicum DM A 11 5 1 2 8 13 41 0
10 Den Bosch DM A 10 3 1 0 9 10 33 0
  1e klasse 
  Dames Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch DA 11 26 8 2 1 43 20 0
2 Breda DA 10 24 8 0 2 40 17 0
3 HOCO DA 11 21 6 3 2 21 13 0
4 Were Di DA 11 17 5 2 4 28 21 0
5 MOP DA 11 15 5 0 6 20 31 0
6 Zwart-Wit DA 10 12 3 3 4 28 23 0
7 Best DA 11 8 2 2 7 13 27 0
8 Dommel DA 11 0 0 0 11 15 56 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum HA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Etten-Leur HA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP HA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood HB 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenbergen HA 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen Hoofdklasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen HA 10 27 9 0 1 35 19 0
2 Breda HC 10 24 8 0 2 41 18 0
3 Tilburg HB 10 21 7 0 3 27 19 0
4 Berkel-Enschot HA 10 18 5 3 2 27 16 0
5 Breda HD 10 16 5 1 4 20 21 0
6 Push HB 10 13 4 1 5 30 38 0
7 Pelikaan HA 10 12 3 3 4 18 22 0
8 Warande HA 10 10 3 1 6 21 22 0
9 Were Di HA 10 9 2 3 5 26 34 0
10 MOP HB 10 6 1 3 6 15 30 0
11 Breda HB 10 1 0 1 9 10 31 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren Veteranen C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel HA 10 24 8 0 2 32 16 0
2 Den Bosch HB 10 21 7 0 3 31 29 0
3 MOP HC 10 21 6 3 1 40 19 0
4 Were Di HB 10 17 5 2 3 31 16 0
5 MEP HB 9 16 6 1 2 34 32 3
6 Helmond HB 11 13 4 1 6 24 31 0
7 Rosmalen HB 10 12 4 0 6 20 24 0
8 Oirschot HA 11 10 3 1 7 18 29 0
9 Best HA 10 9 2 3 5 9 25 0
10 Oedenrode HA 9 7 2 1 6 15 20 0
11 Hopbel HA 10 5 1 2 7 27 40 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren Veteranen LA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg HLA 11 33 11 0 0 49 17 0
2 Nuenen HLA 11 24 8 0 3 36 14 0
3 Breda HLA 11 22 7 1 3 24 15 0
4 HOD HLA 11 17 5 2 4 19 14 0
5 MOP HLA 11 12 4 0 7 17 33 0
6 MEP HLB/ Oss HLA 11 7 2 1 8 16 23 0
7 Den Bosch HLA 11 7 2 1 8 14 31 0
8 Liberty HLA 11 7 2 1 8 12 40 0
  Veteranen 1e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvarenbeek HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Teteringen HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
Overig 
  GHO 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden G 1 5 13 4 1 0 24 10 0
2 MOP G 1 5 10 3 1 1 19 12 0
3 Geel-Zwart G1 5 3 1 0 4 13 22 0
4 Nijmegen G 1 5 3 1 0 4 15 27 0
  Zuid 
Tophockey 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP D1 12 29 9 2 1 34 10 0
2 Klein Zwitserland D1 12 24 7 3 2 17 6 0
3 Tilburg D1 12 23 7 2 3 24 14 0
4 HIC D1 12 23 7 2 3 24 16 0
5 Rotterdam D1 12 23 7 2 3 22 16 0
6 Groningen D1 12 16 5 1 6 18 15 0
7 Leonidas D1 12 14 3 5 4 15 21 0
8 Huizen D1 12 12 3 3 6 16 19 0
9 Nijmegen D1 12 12 3 3 6 25 30 0
10 Were Di D1 12 12 3 3 6 9 17 0
11 HBS D1 12 9 2 3 7 14 27 0
12 Terriërs D1 12 4 1 1 10 9 36 0
  Promotieklasse 
  Dames 1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP D1 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Helmond D1 1 3 1 0 0 3 3 0
3 Push D1 1 0 0 0 1 3 3 0
4 Were Di D1 1 0 0 0 1 2 4 0
  Kruisfinales 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP H1 11 31 10 1 0 49 21 0
2 Bommelerwaard H1 11 22 7 1 3 29 22 0
3 Horst H1 11 20 6 2 3 39 28 0
4 Don Quishoot H1 11 16 5 1 5 24 19 0
5 Oirschot H1 11 16 5 1 5 24 19 0
6 DVS H1 11 14 4 2 5 22 25 0
7 Kieviten H1 11 13 4 1 6 33 37 0
8 Tegelen H1 11 12 3 3 5 25 38 0
9 Boxmeer H1 10 10 3 1 6 28 36 0
10 HOCO H1 11 9 2 3 6 20 35 0
11 Waalwijk H1 11 8 2 2 7 24 37 0
  3e klasse 
  Heren 1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Horst H1 10 18 5 3 2 31 26 0
2 MOP H1 10 17 5 2 3 48 43 0
3 Shot H1 10 15 4 3 3 37 33 0
4 Tegelen H1 10 15 4 3 3 47 47 0
5 Hopbel H1 10 13 4 1 5 48 45 0
6 Goirle H1 10 6 2 0 8 31 48 0
  1e klasse 
  Jongens 8E1 (zaal) 
    1e klasse 
  Jongens 8E2 (zaal) 
    1e klasse 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward JA1 5 13 4 1 0 16 7 0
2 Gooische JA1 5 13 4 1 0 19 11 0
3 Voordaan JA1 5 10 3 1 1 14 10 0
4 Alecto JA1 5 9 3 0 2 16 9 0
5 MOP JA1 5 4 1 1 3 13 17 0
6 Tilburg JA1 5 4 1 1 3 10 17 0
7 Zwart-Wit JA1 5 3 1 0 4 8 18 0
8 Xenios JA1 5 1 0 1 4 8 15 0
  Super A 
  Jongens A1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Push JA1 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Oranje-Rood JA1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Venlo JA1 1 0 0 0 1 2 4 0
4 MOP JA1 1 0 0 0 1 2 5 0
  Kruisfinales 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP JA2 5 12 4 0 1 16 1 0
2 Oss JA1 5 12 4 0 1 17 12 0
3 Helmond JA2 5 10 3 1 1 17 14 0
4 Gemert JA1 5 9 3 0 2 15 14 0
5 Den Bosch JA4 5 6 2 0 3 12 18 0
6 Hopbel JA1 5 4 1 1 3 17 20 0
7 HOD JA2 5 3 1 0 4 8 13 0
8 Oranje-Rood JA4 5 3 1 0 4 12 22 0
  2e klasse 
  Jongens A21C (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood JA21c 10 27 9 0 1 54 32 0
2 Den Bosch JA21c 10 21 7 0 3 55 38 0
3 Breda JA21C 10 21 7 0 3 37 27 0
4 Venlo JA21C 10 7 2 1 7 32 37 0
5 MOP JA21C 10 7 2 1 7 24 39 0
6 HOD JA21c 10 6 2 0 8 31 60 0
  Subtopklasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm JB1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Rotterdam JB1 1 3 1 0 0 5 3 0
3 HGC JB1 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Voordaan JB1 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Amsterdam JB1 1 0 0 0 1 3 5 0
6 MOP JB1 1 0 0 0 1 1 4 0
  Landelijk 
  Jongens B1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch JB1 1 3 1 0 0 8 4 0
2 Oranje-Rood JB1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 MOP JB1 1 0 0 0 1 2 5 0
4 MEP JB1 1 0 0 0 1 4 8 0
  Kruisfinales 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOCO JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens B2 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko JB1 10 30 10 0 0 62 9 0
2 Rosmalen JB2 10 27 9 0 1 36 13 0
3 Den Bosch JB4 10 22 7 1 2 34 24 0
4 Eindhoven JB2 12 12 3 3 6 31 40 0
5 MOP JB2 12 9 2 3 7 35 48 0
6 Bommelerwaard JB1 12 8 2 2 8 29 54 0
7 Geldrop JB2 12 3 0 3 9 21 60 0
  2e klasse 
  Jongens B21C (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg JB21 10 27 9 0 1 57 20 0
2 Push JB21c 10 20 6 2 2 48 23 0
3 Zwart-Wit JB21c 10 13 4 1 5 28 54 0
4 Warande JB21C 10 11 3 2 5 40 45 0
5 MEP JB21c 10 10 3 1 6 36 39 0
6 MOP JB21c 10 6 2 0 8 29 57 0
  Subtopklasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JC1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 HGC JC1 1 3 1 0 0 7 4 0
3 Cartouche JC1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 MOP JC1 1 0 0 0 1 4 7 0
5 Pinoké JC1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Oranje-Rood JC1 1 0 0 0 1 1 7 0
  Super C 
  Jongens C1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg JC1 1 3 1 0 0 8 2 0
2 Den Bosch JC1 1 3 1 0 0 3 2 0
3 MOP JC1 1 0 0 0 1 2 3 0
4 Pelikaan JC1 1 0 0 0 1 2 8 0
  Kruisfinales 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pelikaan JC1 1 3 1 0 0 14 0 0
2 Bleiswijk JC1 1 3 1 0 0 8 3 0
3 Helmond JC1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Push JC2 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Berkel-Rodenrijs JC1 1 0 0 0 1 3 8 0
6 MOP JC2 1 0 0 0 1 0 14 0
  IDC C 
  Jongens C2 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tegelen JC1 12 33 11 0 1 93 29 0
2 Helmond JC1 12 28 9 1 2 67 33 0
3 Oranje-Rood JC2 12 25 8 1 3 63 43 0
4 Den Bosch JC2 12 13 4 1 7 34 53 0
5 Maastricht JC1 12 9 3 0 9 40 61 0
6 MOP JC2 12 9 3 0 9 34 65 0
7 Scoop JC1 12 7 2 1 9 26 73 0
  Subtopklasse 
  Jongens C21 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood JC21C 10 30 10 0 0 62 20 0
2 Tilburg JC21c 10 22 7 1 2 45 29 0
3 Push JC21c 12 20 6 2 4 42 33 0
4 MOP JC21c 10 19 6 1 3 41 32 0
5 Zwart-Wit JC21c 10 9 3 0 7 33 47 0
6 Tegelen JC21C 10 3 1 0 9 38 71 0
7 Den Bosch JC21c 10 2 0 2 8 16 45 0
  Subtopklasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MEP JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mierlo JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oranje-Rood JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Push JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rosmalen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwart-Wit JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens D1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit JD1 8 24 8 0 0 64 19 0
2 MOP JD1 10 18 6 0 4 44 35 0
3 Tilburg JD21c 8 15 5 0 3 40 37 0
4 Push JD21c 10 10 3 1 6 33 44 0
5 Etten-Leur JD1 10 9 3 0 7 27 52 0
6 Mierlo JD1 8 4 1 1 6 16 37 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOP JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oss JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens D2 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart JD1 10 26 8 2 0 52 23 0
2 Den Bosch JD2 11 20 6 2 3 41 25 0
3 Zwart-Wit JD21c 10 18 6 0 4 32 26 0
4 HOCO JD1 10 13 3 4 3 29 25 0
5 Dommel JD1 10 11 3 2 5 25 29 0
6 MOP JD2 11 10 3 1 7 17 46 0
7 Warande JD1 12 6 1 3 8 31 53 0
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 (zaal) 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 (zaal) 
    1e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MA1 5 13 4 1 0 26 7 0
2 MOP MA1 4 12 4 0 0 18 4 0
3 Uden MA1 4 6 2 0 2 14 6 0
4 Hopbel MA1 4 5 1 2 1 6 7 0
5 Bommelerwaard MA1 4 5 1 2 1 5 7 0
6 Berlicum MA1 5 1 0 1 4 3 17 0
7 HOCO MA2 4 0 0 0 4 3 27 0
  1e klasse 
  Meisjes A1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven MA1 12 30 9 3 0 48 18 0
2 MEP MA1 12 28 9 1 2 51 18 0
3 Rosmalen MA1 10 17 5 2 3 33 28 0
4 Berkel-Enschot MA1 12 11 3 2 7 25 53 0
5 MOP MA1 10 10 3 1 6 23 34 0
6 Geel-Zwart MA1 12 8 2 2 8 27 47 0
7 Were Di MA2 10 7 2 1 7 22 31 0
  Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son MA1 5 13 4 1 0 24 4 0
2 MOP MA2 5 10 3 1 1 11 12 0
3 Dommel MA1 5 9 3 0 2 16 11 0
4 Eindhoven MA2 5 9 3 0 2 10 7 0
5 Heeze MA1 5 7 2 1 2 13 14 0
6 MEP MA2 5 4 1 1 3 13 20 0
7 Oranje-Rood MA4 5 4 1 1 3 9 19 0
8 Eersel MA1 5 1 0 1 4 7 16 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss MA2 12 28 9 1 2 38 18 0
2 Oedenrode MA1 12 20 6 2 4 31 21 0
3 MOP MA2 12 20 6 2 4 39 35 0
4 Rosmalen MA2 12 16 5 1 6 28 31 0
5 Den Bosch MA3 10 12 4 0 6 20 22 0
6 Geel-Zwart MA2 10 11 3 2 5 20 32 0
7 MEP MA3 10 6 2 0 8 21 38 0
  2e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MB1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Union MB1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Basko MB1 1 3 1 0 0 3 2 0
4 MOP MB1 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Weert MB1 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Kromhouters MB1 1 0 0 0 1 0 5 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes B1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert MB1 12 29 9 2 1 71 32 0
2 Maastricht MB1 12 29 9 2 1 55 31 0
3 Basko MB1 12 13 4 1 7 39 43 0
4 HOD MB21c 12 13 3 4 5 46 50 0
5 Helmond MB1 12 12 3 3 6 34 49 0
6 Blerick MB1 12 10 2 4 6 32 49 0
7 MOP MB1 12 10 2 4 6 31 54 0
  Subtopklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eersel MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MB1 12 27 8 3 1 41 26 0
2 Eersel MB1 12 26 7 5 0 48 23 0
3 Oirschot MB1 12 23 7 2 3 57 27 0
4 MOP MB2 12 17 5 2 5 29 37 0
5 MEP MB2 12 16 5 1 6 35 39 0
6 Oedenrode MB1 12 9 2 3 7 28 41 0
7 Hopbel MB1 12 0 0 0 12 10 55 0
  1e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MC1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Push MC1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Rotterdam MC1 1 3 1 0 0 1 0 0
4 MOP MC1 1 0 0 0 1 0 1 0
5 Fletiomare MC1 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Wageningen MC1 1 0 0 0 1 1 4 0
  Super C 
  Meisjes C1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood MC1 1 3 1 0 0 6 2 0
2 Den Bosch MC1 1 3 1 0 0 6 5 0
3 Push MC1 1 0 0 0 1 5 6 0
4 MOP MC1 1 0 0 0 1 2 6 0
  Kruisfinales 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heeze MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HOD MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oirschot MC1 12 29 9 2 1 55 17 0
2 MEP MC2 12 25 8 1 3 49 42 0
3 Tilburg MC3 12 24 8 0 4 37 30 0
4 Drunen MC1 12 16 5 1 6 26 27 0
5 Vlijmen MC1 12 16 5 1 6 32 38 0
6 Den Bosch MC3 12 10 3 1 8 30 34 0
7 MOP MC2 12 2 0 2 10 17 58 0
  1e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Liberty MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pelikaan MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Push MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D1 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit MD1 12 29 9 2 1 39 22 0
2 Scoop MD1 10 22 7 1 2 34 20 0
3 Push md21c 10 21 7 0 3 37 23 0
4 Rosmalen MD1 10 14 4 2 4 25 19 0
5 Goirle MD1 10 10 3 1 6 22 39 0
6 MOP MD1 10 8 2 2 6 19 31 0
7 Oss MD1 10 0 0 0 10 10 32 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvarenbeek MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Son MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 (zaal) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MD2 10 26 8 2 0 43 16 0
2 MEP MD1 10 22 7 1 2 64 25 0
3 Berkel-Enschot MD1 12 20 6 2 4 41 26 0
4 DES MD1 10 17 5 2 3 34 28 0
5 Were Di MD1 10 11 3 2 5 32 32 0
6 Den Bosch MD3 10 7 2 1 7 36 46 0
7 MOP MD2 10 0 0 0 10 12 89 0
  1e klasse 





Vrijwilligers gevraagd





Andere clubs
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 21% |week: %

Nu online 147
Aantal leden 1134
Email bereik 99,7%
SMS bereik 68,7%