Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes C3 Bart van Lindenberg 4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Sterre Barker
Willemijn Schendstok
2 - CD
16:30 - 18:00 extra training meisjes B Trainingsgroep 4 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Thomas Sanders 1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D4 Jeroen Hoefnagels 3 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Lauren Aarts 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Bart van Lindenberg 4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Tom Princen 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Sterre Barker
Willemijn Schendstok
2 - CD
17:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D5 Frederick Garssen
Oscar Smit
2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Thomas Sanders 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Ties Valkenburg 4 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D3 Bart van Lindenberg 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Soledad Villar 3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Jip van Maastrigt 1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C6 Jort Schalken
Mauck Muller
4 - CD
19:00 - 20:00 Jongens C3 Olivier van der Ven 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Olivier Sonsma 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Max Nauta 1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B2 Thomas Sanders 4 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B4 Sebastian Vos 4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Soledad Villar 3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Lauren Aarts 3 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Jip van Maastrigt 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens C1 Sebastian Vos 4 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D1 Thomas Sanders 3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes A1 Soledad Villar 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes B1 Lauren Aarts 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Sanne Koks 3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Pien Driessen 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Kristel Boselie-Garritsen 2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 Bart van Lindenberg 4 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C4 Pien Driessen 2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D6 Bram van Vugt 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Thomas Sanders 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Jippe Schendstok
Nienke van Son
3 - AB
18:30 - 20:30 Dames 1 Roeland de Laat 1
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Bram van Vugt 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Pien Driessen 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Bart van Lindenberg 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Lars Smeets 4 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Thomas Sanders 3 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey Dinsdag Bram van Vugt 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D2 Thomas Sanders 3 - CD
16:30 - 17:30 Jongens E6-tallen Trainingsgroep 4
16:30 - 17:30 Meisjes E6-tallen Trainingsgroep 2
16:30 - 17:30 Meisjes D5 Frederick Garssen
Oscar Smit
1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Bart van Lindenberg 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens E8-tallen Trainingsgroep 4
17:30 - 18:30 Meisjes E8 tallen Trainingsgroep 2
17:30 - 19:00 Jongens A2 Thomas Sanders 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens A3 Trainer HockeyWerkt 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Bart van Lindenberg 3 - AB
19:00 - 21:30 Senioren Trainingsgroep 4 Sole
19:00 - 20:30 Heren 1 Jip van Maastrigt 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Thomas Sanders 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B3 Trainer HockeyWerkt 3 - CD
19:00 - 20:00 Jongens C3 Joep Klijberg 3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D5 Pim van Meeuwen
Thijs Aten
3 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C2 Thomas Sanders 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D6 Berend Ruijters
Tom Princen
2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B2 Bram van Rijn 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B3 Soledad Villar 4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Toon Siepman 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Jippe Schendstok
Nienke van Son
3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Sanne Koks 4 - AB
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Mini
17:30 - 18:30 Jongens D4 Berend Ruijters
Tom Princen
2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Thomas Sanders 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Job van Druten 2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Bram van Rijn 1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Sebastian Vos 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Lauren Aarts 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Soledad Villar 4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Tom Princen 4 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C4 Olivier Sonsma
Olivier van der Ven
2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C6 Job van Druten 2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Thomas Sanders 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames Veteranen A Lauren Aarts 3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Soledad Villar 4 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B5 Job van Druten 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes D3 Daan van Renterghem 1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes D7 Frederique Drontmann
Juul Fanchamps
1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E6-tallen Trainingsgroep 4
16:00 - 17:00 keeperstraining E8-tallen Trainingsgroep Mini
16:00 - 17:00 Meisjes E6-tallen Trainingsgroep 3
16:15 - 17:15 F jeugd Trainingsgroep 2
16:30 - 18:00 Meisjes A1 Soledad Villar 1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E8-tallen Trainingsgroep 4
17:00 - 18:00 keeperstraining E6-tallen Trainingsgroep Mini
17:00 - 18:00 Meisjes E8 tallen Trainingsgroep 3
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Toon Siepman 1 - AB
17:15 - 18:15 F jeugd Trainingsgroep 2
18:00 - 19:00 Jongens D3 Job van Druten 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 3 - CD
18:30 - 20:30 Dames 1 Moses Lodarmasse
Roeland de Laat
1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:45 - 10:45 Kabouters Trainingsgroep 4
10:00 - 11:30 Senioren Trainingsgroep 2
10:00 - 11:30 Senioren Trainingsgroep 3
10:30 - 12:30 Dames 1 Moses Lodarmasse
Roeland de Laat
1
14:30 - 16:00 Heren 1 Jip van Maastrigt 1
14:30 - 16:00 Jong Heren 1 Soledad Villar 3

Hoofdsponsoren