Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Were Di Tilburg MA2
13:45
Uit
MA2 - De Hopbel MA1
12:10 - 3
Thuis
Fluiten: Annemarie Brouwer en Paul-Jeroen Zweep
MA3 - Eindhoven MA2
17:00 - 2
Thuis
Fluiten: Paul Weenink en Olivier Sonsma
MA4 - Vlijmen MA4
14:45
Uit
MA5 - Rosmalen MA5
14:30
Uit
Meisjes B
MB1 - SCHC MB2
10:35 - 3
Thuis
Fluiten: Quirijn van der Lande en Lars Cornelissen
MB2 - Best MB1
13:45 - 3
Thuis
Fluiten: Julie Schalk en Ramon Min
MB3 - Bommelerwaard MB1
15:25 - 2
Thuis
Fluiten: Bart van Dommelen en Lethe Kerkhoff
MB4 - Hockeyclub Berlicum MB4
16:00
Uit
MB5 - Rosmalen MB7
16:55 - 3
Thuis
Fluiten: Querijn Evers en Jop Leibling
MB6 - Rosmalen MB6
12:30
Uit
Meisjes C
MC1 - Rosmalen MC1
12:10 - 1
Thuis
Fluiten: Michiel Krouwer en Kees Vaandrager
MC2 - Oss MC2
16:05
Uit
MC3 - Bommelerwaard MC2
15:05 - 4
Thuis
Fluiten: Sigrid Smits en Freek van Vlerken
MC4 - MHCdeDommel MC3
13:50 - 2
Thuis
Fluiten: Thomas Geerts en Nick Wesselman
MC5 - Uden MC4
14:15
Uit
MC6 - MHC Udenhout MC3
12:20
Uit
Meisjes D
MD1 - Etten-Leur MD2
15:20 - 3
Thuis
Fluiten: Jonna van Druten en Dieter van der Muren
MD2 - HC Tilburg MD4
18:00 - 4
Thuis
Fluiten: Teun Coenen en Merlijn van Aspert
MD3 - Oranje-Rood Oranje-Rood MD5
10:20 - 4
Thuis
Fluiten: Hans Togtema en Jarieke Groenendijk
MD4 - Hoco MD5
13:30 - 4
Thuis
Fluiten: Ella Hendriks en Julia Hertzberger
MD5 - De Hopbel MD4
11:00
Uit
MD6 - Rosmalen MD6
08:30
Uit
MD7 - MHCdeDommel MD4
09:00
Uit
Meisjes E
M6E1 - MEP M6E1
08:30
Uit
M6E2 - MHCdeDommel M6E1
11:00
Uit
M6E3 - Rosmalen M6E3
08:45
Uit
M6E4 - Rosmalen M6E5
10:00 - 2
Thuis
M6E5 - Uden M6E4
10:00 - 2
Thuis
M8E1 - HC Tilburg M8E2
12:15 - 2
Thuis
M8E2 - Bommelerwaard M8E1
11:00 - 2
Thuis
M8E3 - Geel Zwart M8E2
09:00
Uit
M8E4 - Den Bosch M8E5
08:15
Uit
M8E5 - MHCdeDommel M8E4
09:00
Uit
Meisjes F
M3F1 - Uden MF1
09:15 - 2
Thuis
M3F2 - Den Bosch MF3
08:15
Uit
M3F3 - Oss MF3
08:30 - 2
Thuis
M3F4 - Oss MF2
10:45
Uit
M3F5 - Rosmalen MF3
08:30 - 2
Thuis
M3F6 - Rosmalen MF4
11:30
Uit
M3F7 - Geel Zwart MF1
09:15 - 2
Thuis
Jongens A
JA1 - Leonidas JA1
14:00 - 1
Thuis
JA2 - Den Bosch JA3
10:30
Uit
JA3 - HCGR /Liberty JA1
15:00
Uit
Jongens B
JB1 - Bloemendaal JB1
14:00
Uit
JB2 - Den Bosch JB3
17:30 - 1
Thuis
Fluiten: Daan Schalken en Paul van Gool
JB3 - Drunen JB1
16:15
Uit
JB4 - Oss JB2
11:55 - 4
Thuis
Fluiten: Jeroen-Bas Menschaar en Bas Op de Coul
Jongens C
JC1 - Push JC1
10:20 - 1
Thuis
Fluiten: Christof Smit en Johan Hajer
JC2 - Den Bosch JC3
08:30 - 1
Thuis
Fluiten: Sanne Spits en Hans Bossink
JC3 - De Hopbel JC1
12:30
Uit
JC4 - MHCdeDommel JC1
09:00 - 3
Thuis
Fluiten: Sofie Fava en Merel van Geelen
Jongens D
JD1 - MEP JD1
15:50 - 1
Thuis
Fluiten: Michelle Kwantes-van Schaik en Oxana Bergman
JD2 - Rosmalen JD2
08:45
Uit
JD3 - Den Bosch JD4
08:45 - 4
Thuis
Fluiten: Joris van Duijnhoven en Maurits Otters
JD4 - son JD1
16:40 - 4
Thuis
Fluiten: Victoria Enneking en Rolf Nagtzaam
JD5 - Des /Waalwijk JD2
11:30
Uit
Jongens E
J6E1 - Rosmalen J6E1
10:00 - 2
Thuis
J6E2 - MEP J6E1
10:40
Uit
J6E3 - Rosmalen J6E2
08:45
Uit
J6E4 - MEP J6E2
10:00 - 2
Thuis
J8E1 - Den Bosch J8E1
11:00 - 2
Thuis
J8E2 - De Hopbel J8E1
09:00
Uit
J8E3 - Rosmalen J8E2
12:15 - 2
Thuis
Jongens F
J3F1 - Den Bosch JF1
08:15
Uit
J3F2 - Rosmalen JF1
08:30 - 2
Thuis
J3F3 - Heesch JF1
09:15 - 2
Thuis
J3F4 - Oss JF1
14:15
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsoren

SPONSORVOUCHERS